Oferta

Basen sportowy

Basen sportowy ma wymiary 25 m długości i 12,5 m szerokości. Podzielony jest na 6 torów o głębokości od 1,50 m do 1,80m. Jest to basen typu olimpijskiego. Przy każdym z torów znajduje się słupek do skoków.
więcej…

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny rozciąga się na 157,6 m2, a jego głębokość wynosi od 0,8 m do 1,35 m. Jest to idealne miejsce do rekreacji i zabaw dla całej rodziny. Basen jest wyposażony w zespół hydromasaży w tym: bicze i parasole wodne, leżanki podwodne i jacuzzi.
więcej…

Strefa saun i solarium

Sauna i jej dobroczynne działanie znane było już w starożytności. Współczesne badania udowodniły, że pobyt w saunie działa odprężająco na organizm człowieka, a intensywne pocenie się skutecznie oczyszcza i odtruwa organizm z toksyn.
więcej…

Kręgle

Bowling w dzisiejszych czasach stał się nową formą rekreacji i wypoczynku rozszerzając swoje dotychczasowe typowo sportowe oblicze. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii, bowling rozszerzył swoje pole działania oferując szerokie spektrum możliwości rozrywki i rekreacji.
więcej…

Strefa siłowni i fitness

Nie ma wątpliwości, że systematyczne ćwiczenia wpływają stymulująco na prawidłowy wzrost i rozwój w okresie dzieciństwa i młodości oraz zapewniają utrzymanie zdrowia i kondycji w wieku dorosłym. Ponadto aktywność fizyczna spowalnia również proces starzenia. Dlatego też zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego centrum rekreacji.
więcej…

Hala widowiskowo-sportowa

Dysponujemy wielofunkcyjną halą sportową z dodatkową możliwością poprzecznego wydzielenia 3 boisk.
Na widowni mieści się 460 miejsc, w tym 176 na rozkładanych trybunach. Istnieje możliwość organizowania zawodów sportowych, rozgrywek, jak również imprez pozasportowych.
więcej…

Zajęcia w wodzie

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w organizowanych zajęciach z AQUA AEROBIC. Ćwiczenia w wodzie będą prowadzone dwa razy w tygodniu po 40 minut.
więcej…

Strefa gastronomiczna

Na terenie Rypińskiego Centrum Sportu na prawo od głównego wejścia znajduje się punkt gastronomiczny. Widok przez dużą panoramiczną szybę baru pozwala na obserwację całej pływalni.
więcej…