Strefa siłowni i fitness

Strefa siłowni

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywny wypoczynek i rozpowszechnianie wiedzy o korzyściach z uprawiania ćwiczeń z obciążeniami, jak również ćwiczeń cardio.

W profesjonalnie urządzonym pomieszczeniu siłowni panuje miła i koleżeńska atmosfera a zgromadzony przez nas sprzęt treningowy pozwoli Państwu na osiągniecie wyznaczonego celu.
W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań zaproponujemy Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, cardio, redukujące tkankę tłuszczową lub zwiększające masę mięśniową i siłę.
Na stanie wyposażenia siłowni znajdują się m.in.: atlas, ławeczki do wyciskania sztangi, hantle, bieżnie, rowerki, wiosła i crosstrainery.

Godziny korzystania z siłowni:
codziennie od 9:00 do 21:00

Zajęcia z instruktorem:
pn. 19.00-21.00, wt. 18.00-21.00, śr. 18.00-21.00 czw. 19.00-21.00,

UWAGA! Na siłowni obowiązuje zmiana obuwia i ubiór sportowy.
Dodatkowe informacje otrzymacie Państwo przy kasie RCS lub pod nr. tel. 54 233 9742

ZUMBA to połączenie gorących latynoskich tańców z fitnessem.

ZUMBA – w kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”. Fuzja tańca i aerobiku. Latynoskie rytmy i innowacyjny system fitness. Bawiąc się i tańcząc w krótkim czasie poprawisz swoją sylwetkę, w konsekwencji zyskasz dobre samopoczucie. Naprawdę warto!

Zastanawiasz się czy ZUMBA FITNESS to zajęcia dla Ciebie? Lubisz tańczyć, ale unikasz sal treningowych i siłowni. Jest na to rada. ZUMBA. Trening to po prostu świetna impreza, spróbuj, a zostaniesz z nami na długo.

ZUMBA jest dla każdego. Nie musisz znać tanecznych kroków. Marengu, salsa, cumbia, reggaeton, samba, flamenco, taniec brzucha, tango, cha-cha, rumba, bachmata, twist są znakomitym źródłem endorfin. Wiedzą już o tym Amerykanie, a obecnie ZUMBA staje się najmodniejszą formą treningu fitness w Europie.

Zajęcia Zumby odbywają się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godzinie 18.00 oraz 19.00
Dodatkowe informacje otrzymacie Państwo przy kasie RCS lub pod nr. tel. 54 233 9742