Strefa siłowni i fitness

Strefa siłowni

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywny wypoczynek i rozpowszechnianie wiedzy o korzyściach z uprawiania ćwiczeń z obciążeniami, jak również ćwiczeń cardio.

W profesjonalnie urządzonym pomieszczeniu siłowni panuje miła i koleżeńska atmosfera a zgromadzony przez nas sprzęt treningowy pozwoli Państwu na osiągniecie wyznaczonego celu.
W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań zaproponujemy Państwu ćwiczenia poprawiające kondycję fizyczną, cardio, redukujące tkankę tłuszczową lub zwiększające masę mięśniową i siłę.
Na stanie wyposażenia siłowni znajdują się m.in.: atlas, ławeczki do wyciskania sztangi, hantle, bieżnie, rowerki, wiosła i crosstrainery.

Godziny korzystania z siłowni:
Pon – Pt od 7.00 do 22.00
Sob – Niedz od 9.00 do 22.00

Zajęcia z instruktorem:
pn. 19.00-22.00, wt. 19.00-22.00, czw. 19.00-22.00, pt. 19.00-22.00,

UWAGA! Na siłowni obowiązuje zmiana obuwia i ubiór sportowy.
Dodatkowe informacje otrzymacie Państwo przy kasie RCS lub pod nr. tel. 54 233 9742

Strefa fitness

Nie ma wątpliwości, że systematyczne ćwiczenia wpływają stymulująco na prawidłowy wzrost i rozwój w okresie dzieciństwa i młodości oraz zapewniają utrzymanie zdrowia i kondycji w wieku dorosłym. Ponadto aktywność fizyczna spowalnia również proces starzenia. Dlatego też zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego centrum rekreacji.

Miła, życzliwa atmosfera, a także sprzyjająca treningowi oprawa muzyczna sprawiają, iż w naszej sali fitness każdy może osiągnąć wymarzone efekty. Przestrzenne, klimatyzowane i przyjazne wnętrze pomaga w odprężeniu się oraz zrelaksowaniu.

Sugerowany niezbędnik ćwiczącego fitness cardio:

  • niekrępujący ruchy strój
  • sportowe buty zawiązywane
  • ręcznik
  • woda lub napój energetyczny

Zajęcia z instruktorem fitness:

poniedziałek wtorek środa czwartek
18:00 AEROBIC DANCE STEP
+
ABT (brzuch, pośladki, uda)
STEP
+
WZMACNIANIE (hantle, sztanga)
BOSU
+
TBC (wszystkie grupy mięśni)
19:00 AEROBIC
FAT BURNING
STEP
+
ABT (Brzuch, pośladki, uda)
STEP BASIC
(początkujący)
+
WZMACNIANIE
(hantle, sztanga)
BOSU
+
TBC
(wszystkie grupy mięśni)

Zajęcia trwają 60 min.
- godz. 18:00 zajęcia dla osób zaawansowanych,
- godz. 19:00 zajęcia dla osób początkujących.

Dance aerobic – forma zajęć opartych na krokach tanecznych, które wspaniale wzmacniają kondycję i powodują spalanie tkanki tłuszczowej. Dodatkowe atuty zajęć to dobra zabawa przy muzyce.

Bosu – jeto to dwustronne urządzenia łączące w sobie cechy piłki i stepu. Oprócz treningu aerobowego dodatkowo wzmacnia głębokie partetie mięśni, poprawia koordynacje oraz stabilizację i równowagę ciała.

Step – są to ćwiczenia na specjalnej platformie. Ćwiczenia na stepie doskonale rzeźbią sylwetkę. Wzmacniają mięśnie ud, pośladków i brzucha.

Step basic – trening dla osób średniozaawansowanych. Układy choreograficzne oparte na podstawowych krokach. Ćwiczenia polegają na wchodzeniu i schodzeniu ze specjalnie do tego przeznaczonego stopnia. W trakcie treningu pracują głównie mięśnie pośladków, ud i łydek..

Shape (wzmacnianie) – podczas treningu modeluje się i wzmacnia mięśnie całego ciała. Do ćwiczczeń wykorzystujemy hantle, piłki gumy oraz kręgi do pilatesu.

ABT – ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda.

TBC – ćwiczenia na wszystkie partie mięśniowe.

UWAGA! Na w sali fitness obowiązuje zmiana obuwia i ubiór sportowy.
W związku z karnawałem od 4 stycznia obniżamy ceny na zajęcia Aerobiku!
Spieszcie się liczba miejsc ograniczona.
4 wejścia – 50 zł
8 wejść – 80 zł
12 wejść – 105 zł
16 wejść – 120 zł
Dodatkowe informacje otrzymacie Państwo przy kasie RCS lub pod nr. tel. 54 233 9742

ZUMBA to połączenie gorących latynoskich tańców z fitnessem.

ZUMBA – w kolumbijskim slangu ZUMBA oznacza „baw się i ruszaj”. Fuzja tańca i aerobiku. Latynoskie rytmy i innowacyjny system fitness. Bawiąc się i tańcząc w krótkim czasie poprawisz swoją sylwetkę, w konsekwencji zyskasz dobre samopoczucie. Naprawdę warto!

Zastanawiasz się czy ZUMBA FITNESS to zajęcia dla Ciebie? Lubisz tańczyć, ale unikasz sal treningowych i siłowni. Jest na to rada. ZUMBA. Trening to po prostu świetna impreza, spróbuj, a zostaniesz z nami na długo.

ZUMBA jest dla każdego. Nie musisz znać tanecznych kroków. Marengu, salsa, cumbia, reggaeton, samba, flamenco, taniec brzucha, tango, cha-cha, rumba, bachmata, twist są znakomitym źródłem endorfin. Wiedzą już o tym Amerykanie, a obecnie ZUMBA staje się najmodniejszą formą treningu fitness w Europie.

Zajęcia Zumby odbywają się – od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00 oraz 19.00
Dodatkowe informacje otrzymacie Państwo przy kasie RCS lub pod nr. tel. 54 233 9742